Irena Orłowska  
Wydawnictwo MEDIUM, 2001

 

Irena Orłowska, długoletnia farmaceutka, od wielu lat sporządza i stosuje esencje kwiatowe dla siebie i szerokiego grona znajomych.

Swoje bogate doświadczenie przekazuje w niniejszej książce. Uczy [...], jak samodzielnie przygotować kwiatowe esencje i skutecznie z nich korzystać, aby poprawić swoje zdrowie i na wiele lat zachować dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.

 

Kwiaty mają w sobie magiczną moc przyciągania. Podziwiamy je, wąchamy, odczuwamy radość obcowania z nimi. Osoby o wyostrzonej wrażliwości mówią o delikatnej wibracji, wysyłanej przez kwiaty, która jest sprawcą tego magnetycznego uroku.

Na tej właściwości kwiatów oparta jest terapia esencjami kwiatowymi. Pierwszego opracowania na ten temat dokonał dr Edward Bach. Dziś subtelne oddziaływanie esencji kwiatowych jest doceniane przez coraz liczniejsze grono osób.

Irena Orłowska, długoletnia farmaceutka, od wielu lat sporządza i stosuje esencje kwiatowe dla siebie i szerokiego grona znajomych. Swoje bogate doświadczenie przekazuje w niniejszej książce. Uczy nas, jak samodzielnie przygotować kwiatowe esencje i skutecznie z nich korzystać, aby poprawić swoje zdrowie i na wiele lat zachować dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Energia zawarta w kwiatach pomaga nie tylko ludziom, ale także zwierzętom i roślinom domowym.  

 

Wydawnictwo MEDIUM
Ilość stron: 128
Format 12,0 x 19,5 cm

 

 

 

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
24. - 27.02.2020
     Zobacz szczegóły   
                                     

Teneryfa_2020


Delfiny, walenie
TENERYFA

23. - 27.03.2020 
Warsztaty z A.Korte 
  Zobacz szczegóły
                                 

 

WARSZTATY_2020_Korte


Warsztaty 
WARSZAWA

06. - 07.06.2020 
Esencje
kręgów zbożowych
  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Esencje Bacha - Test


Zrób test! 
Samodzielnie wybierz esencje

 

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji