Irmgard Wenzel
Wydawnictwo SPAR, 1996


"Choroba nie jest ani okrucieństwem ani karą lecz tylko i wyłącznie czynnikiem korygującym, narzędziem, jakim posługuje się nasza własna dusza by uświadomić nam nasze błędy. Jej
celem jest powstrzymanie nas od większych jeszcze pomyłek, od wyrządzenia większych jeszcze szkód i sprowadzenie nas na powrót na ścieżkę prawdy i światła - ścieżkę z której zboczyliśmy". 
Edward Bach.

Coraz więcej osób poszukuje łagodnych i pozbawionych ubocznych efektów metod leczenia, służących utrzymaniu bądź odzyskaniu zdrowia. Terapia dr. Bacha wychodzi na przeciw tym oczekiwaniom.

 

Skuteczność tej łagodnej, holistycznej metody leczenia nie może już być obecnie w poważny sposób kwestionowana. Terapia ta znakomicie sprawdza się u dorosłych, a także u dzieci, tak więc książka ta skierowna jest również do matek, które za sprawą zainteresowania metodyką dr. Bacha mogą swym dzieciom umożliwić harmonijny rozwój i zapewnić im po prostu lepsze życie. Prócz tego, na terapię kwietną doskonale reagują rośliny i zwierzęta - i chyba nie ma lepszego dowodu na jej skuteczność.

Na podstawie rozlicznych opracowań oraz własnej praktyki, autorce udało się uchwycić istotę rzeczy w ten sposób, że  nie tylko terapeuta lub lekarz, ale i zainteresowany laik będzie w stanie zrozumieć przedstawione zagadnienia i wyciągnie z treści wiele korzyści. Każdy, kto jest zainteresowany długim i w pełni sprawnym życiem, musi aktywnie przyczyniać się do jego zachowania. A do tego terapia wg. Bacha nadaje się wręcz znakomicie. Książka ta służyć  ma za drogowskaz w czynnym zajęciu się własnym zdrowiem i samopoczuciem.

 

Wydawnictwo: Falken Verlag GmbH
Wydanie polskie: Oficyna Wydawnicza SPAR
Rok wydania: 1996
Liczba stron: 156
Format: 14,5 x 20,5 
Oprawa: miękka

 

 

 

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
24. - 27.02.2020
     Zobacz szczegóły   
                                     

Teneryfa_2020


Delfiny, walenie
TENERYFA

23. - 27.03.2020 
Warsztaty z A.Korte 
  Zobacz szczegóły
                                 

 

WARSZTATY_2020_Korte


Warsztaty 
WARSZAWA

06. - 07.06.2020 
Esencje
kręgów zbożowych
  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Esencje Bacha - Test


Zrób test! 
Samodzielnie wybierz esencje

 

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji