Witam Pani Beato,
proszę o mieszanki dla naszej trójki. Odczuwam w sobie coraz większy spokój. To jest najpiękniejsze uczucie, ta cisza :-) Po tylu latach chaosu. Już się cieszę na nowe esencje.
Mąż również ma się dużo lepiej. Ma więcej motywacji do pracy nad sobą.

Dziękujemy :-)
Pozdrawiam serdecznie

Sylwia
(dodano: 20.11.2013)

Witam Pani Beato, 

zgłaszam się ponownie po krople. Jest zdecydowana poprawa, co mnie bardzo cieszy. Jestem spokojniejsza i bardziej opanowana, aczkolwiek, jeszcze to nie ten etap o którym marzę :) Ale jest dużo lepiej.

Pozdrawiam
Ola
(dodano: 06.11.2013)

Witam pani Beato,

poproszę o kolejną porcję esencji. 

U mnie, mam wrażenie, wszystko się powoli stabilizuje. Ja się stabilizuję. Jestem o wiele spokojniejsza.

Mój znajomy radiasteta, przy okazji wizyty, nie zlokalizował już w moim polu energetycznym nerwic, które do tej pory były moją stałą cechą. Praca czakr też jest zrównoważona. Stan zdrowia też się poprawia. 

Ogólnie, mimo iż wyniki badan nie wróciły jeszcze do normy, ja jestem o wiele silniejsza i czuję się lepiej niż przy pierwszym ataku choroby.

Ludzie ciągle przychodzą do mnie ze swoimi problemami, ale pozytyw jest taki, że już nie wychodzę z siebie, żeby im pomóc. Czasami tylko biernie siedzę i słucham utyskiwań.

Z sympatycznych doznań, jakie zapamiętałam było jedno (może nieco osobliwe). Podczas gry w karty, dostałam w pewnym momencie "karty marzeń" i zaczęłam się nagle tak śmiać, że nie mogłam przestać. 

Powodu do aż takiego wybuchu śmiechu nie było, nic mnie nie rozśmieszyło, bardziej odczułam to jako zdjęcie jakieś blokady - no i doniosły wpływ naszego wesołego przyjaciela - Delfina.
Pozdrawiam serdecznie

Paulina
(dodano: 29.07.2013)

Dzień dobry Pani Beato, 

Dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź.

W zasadzie powinnam czytać to nieustannie, odrabiać tę "lekcję" każdego dnia. Wiem, że nie można "zmienić" naszego myślenia, umysłu z dnia na dzień. Potrzeba cierpliwości i czasu, a to nie jest dla mnie kłopotliwe. 

Od czasu jak "kropelkuję" i rozmawiam z Panią wiele rzeczy ma inny wymiar - a jeszcze jak przypomnę słowa, które Pani pisze to wszystko jest łatwiejsze.

Powoli otwiera się przede mną inny, fajny świat, w którym żyję, a tak to żle traktowałam.
Nie  chciałam "śmieci w swoim umyśle" ale pozwoliłam na to. 

Dzisiaj mam tego świadomość. Z pewnością "przerobię" to moje życie na lepsze, bo to warte i ja o tym wiem i za to Pani dziękuję. 
Pozdrawiam cieplutko

Grażyna 
(dodano: 11.06.2013)

Witam serdecznie :)
 
dokładnie tak zrobię, jak napisała mi Pani [...]  Afirmacja "sama wiem, czego chcę!" baaardzo mi się podoba. Tak bardzo, że trafiła od razu i śpiewa mi się... sama w glowie :)  
To u mnie nowość :)  
 
Żadna wcześniejsza afirmacja tak mi nie weszła, tak bez analizy i dylematów! Kiedy to sobie uświadomiłam, byłam baaardzo zaskoczona. No tak, przeciez jak to, jakby mój mózg się obudził dopiero oburzony, jak to "wiem, czego chcę".  Ja? Sama? I  takie tam, ale bez poważnego, dołującego tonu jak to wcześniej bywało. Zaczęłam odczuwać lekkość bytu i radość :)
 
A do tego dotarly dziś kaktusy od Pani  (Aura Cleansing Cactus, Joyful Opuntia) - koncentraty esencji, które oczywiście zaraz sobie poużywałam. Pewnie dlatego mam taki radosny nastrój:) 
To lepsze niz palenie trawy i inne rozweselacze :)
Wszystkiego dobrego!

Gabriela
(dodano: 10.06.2013)

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY!!!
25. - 28.02.2019

     Zobacz szczegóły     
    

Quantec - NOWOŚĆ!!!

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji