Dzisiaj wzięłam 2 x 4 krople plus 1 pastylkę Rescue Remedy - pierwszy raz przed pracą, drugi jak wróciłam.

W pracy czułam się tak troszkę dziwnie, tak jakby ktoś przysłowiowym ‘obuchem’ uderzył mnie w głowę, tzn. miałam wrażenie, że wszystko jest mi obojętne. Zauważyłam też, że przestałam się przejmować tak bardzo, chociaż podejrzewam, że to reakcja organizmu na zażyte pierwszy raz krople.

Mam nadzieję, że kropelki naprawdę mi pomogą, bo dużo się nacierpiałam w ostatnich kilkunastu latach z powodu nerwicy i jeszcze innych stanów emocjonalnych.

W ciągu ostatniego tygodnia aż 3 osoby mi powiedziały, że mam bardzo niską samoocenę i brak wiary w siebie i swoje zdolności, chociaż zupełnie nie powinnam, więc coś w tym musi być.

Czytałam też gdzieś, że przez pierwsze kilka dni zażywania kropelek może nastąpić ogólne pogorszenie samopoczucia, czy to prawda?
Jeszcze raz dziękuję.  Będziemy w kontakcie, gdyż chciałabym kontynuować leczenie.

Edyta
(dodano:  29.06.2009)

Witam :)

bardzo proszę o pomoc w doborze ekstraktów.

Od zawsze mam poczucie niskiej wartości, czuję się gorsza od innych, nie wierzę w siebie.
Jestem z natury nieśmiała, odczuwam lęk przed konkretną sytuacją, czuję się niepewnie,
a potem czynię sobie wyrzuty.

Nie umiem siebie zaakceptować, jestem przewrażliwiona, zamknięta w sobie, wciąż czuję się niedoceniana i niekochana. Poza tym, na stres reaguję żarłocznością.

Strasznie tego dużo, żywię jednak nadzieję, że potrafi mi Pani pomóc. 
Proszę o szybką odpowiedź.      

Stanisława
(dodano:  29.06.2009)

Witam,

chciałabym kontynuować terapię kroplami Bacha. […] Czuję się znacznie lepiej. Wyciszyłam się trochę i przestałam myśleć o tym, żeby mnie już nie było. Ciągle jeszcze układam w myśli czarne scenariusze np. co może moje dzieci spotkać w podróży.

Czytam dużo o pozytywnym myśleniu, ale w ogóle tego nie umiem wprowadzić w życie.

Poza tym nadal czuję się bardzo zmęczona i przybita sytuacją w jakiej się znajduję (drogie, chyba powoli przerastające mnie studia syna, lenistwo męża i jego obojętność. A tak chciałabym wytrwać […]

Czuję w stosunku do męża coraz większą irytację. […] Ciężko pracuję a on sobie wygodnie żyje. Bardzo się czuję przez życie skrzywdzona ale nie umiem z tym nic zrobić. Proszę więc o następną buteleczkę.

Elżbieta
(dodano:  28.06.2009)

Witam, 

chciałabym zakupić mieszankę, którą Pani dla mnie dobrała. Zastanawiam się czy ona zadziała również w przypadku stresu, kiedy się mocno zdenerwuję.

Dziś zdarzyła się taka sytuacja w pracy. Miałam strasznie dużo pracy i chciałam wszystko wykonać bardzo dobrze i w określonym czasie, aby zdążyć, no i dopadł mnie potworny stres, z którym nie mogłam sobie dać rady.

Druga sprawa: czasem bywa tak, że kiedy wracam do domu po długim dniu poza domem, dopada mnie dziwne uczucie, trudne do rozpoznania i opisania.

Jest mi tak obco, mam wrażenie, jakbym była w tym domu pierwszy raz. Kiedyś zdarzyło się tak po powrocie do domu po długich wakacjach, teraz zdarza się częściej. Może to jest lęk, ale nie wiem przed czym? Wszystko wraca do normy na drugi dzień, a czasem później.

Mam nadzieję, że mieszanka ta pomoże również na zmianę nastrojów.

Małgorzata
(dodano: 26.06.2009)

Które z ekstraktów pomagają na jąkanie u dzieci?

Po obserwacji psychologicznej stwierdzono u mojego dziecka, że gromadzi w sobie złe emocje i to jest przyczyną jąkania. Chciałabym zamówić ekstrakty ale nie wiem jakie.

Syn ma 11 lat, jest pogodnym dzieckiem, nie ma lęków przed mówieniem, co się często zdarza u osób jąkających się. Jest otwarty, spontaniczny.

Uważam, że nie potrafi jednak do końca rozładować stresu dnia codziennego i kumuluje złe emocje w sobie. Dlatego zapisałam go również na zajęcia sportowe, które pozwalają na rozładowanie siebie.

Syn zauważa u siebie problem jąkania i mówi mi o tym. Szczególnie źle odbiera krytykę innych dzieci, które wyśmiewają się z jego jąkania. Ja staram się nie korygować jego sposobu mówienia, aby nie wywoływać u niego stresu. Szczególnie w okresie gdy chodzi do szkoły jąkanie się nasila. Proszę o pomoc

Izabela 
(dodano: 23.06.2009)

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
24. - 27.02.2020
     Zobacz szczegóły   
                                     

Teneryfa_2020


Delfiny, walenie
TENERYFA

23. - 27.03.2020 
Warsztaty z A.Korte 
  Zobacz szczegóły
                                 

 

WARSZTATY_2020_Korte


Warsztaty 
WARSZAWA

06. - 07.06.2020 
Esencje
kręgów zbożowych
  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Esencje Bacha - Test


Zrób test! 
Samodzielnie wybierz esencje

 

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji