Witam Panią, 

chcę przedstawić poważny problem mojej córki (16 lat). Od kilku miesięcy córka ma stany depresyjne, zaburzenia lękowe (agorafobia), ataki paniki, impulsywność (napady histeryczne, nerwicę objawiającą się zaburzeniami psychosomatycznymi (mdłości, stan podgorączkowy, czasami bóle głowy, potliwość).

Poza tym jest bardzo mocno osłabiona i ma problemy z apetytem. Najbardziej dokuczliwym problemem są mdłości pojawiające sie przy najmniejszym zdenerwowaniu i lęku. Leczenie farmakologicznie nie poskutkowało.
Proszę o pomoc.

Grażyna 
(dodano:  21.06.2009)

Witam

Co do sukcesów, to w okresie stosowania poprzednich kropli udało mi się nauczyć synka załatwiania potrzeb fizjologicznych do sedesu na różnych stacjach benzynowych. Byliśmy w podróży, poprzednio by nie wszedł, więc na pewno jakieś pozytywne działanie na lęki te kropelki miały. 

Zobaczymy jak teraz ta nowa mieszanka zadziała […] Myślę, że mój syn ma dużo problemów z emocjami i na tym tle jest dużo kłopotów.

Joanna 
(dodano:  20.06.2009)

Zrobiłam test na Pani stronie w celu dobrania dla siebie składników kropli.

Ponieważ moim problemem jest trwające od dłuższego czasu uczucie kompletnego wyczerpania fizycznego i psychicznego wyszło, że krople powinny być sporządzone z Grabu Pospolitego, Oliwki oraz Wiązu Angielskiego.

Właściwie zastanawiam się skąd bierze się to wycieńczenie. Trwa już bardzo długo. Myślę że spadek energii nastąpił około 2 lat temu i właściwie nie wrócił nigdy na swój optymalny poziom.

W tym roku jest jeszcze gorzej niż w ostatnim czasie. Dwukrotnie zmieniłam pracę, zaczęłam dodatkowo studia, prowadzę dom, opiekuję się dzieckiem.

Cztery lata temu zmarła moja ukochana mama z którą byłam bardzo związana. Mam wrażenie, że mimo upływu tak długiego czasu, pozornego poradzenia sobie z tą sytuacją, to moje zmęczenie związane jest z bardzo głęboką tęsknotą za nią. To tak jak bym straciła napęd do życia. Nieświadomie. Tak to czuję.

Ponieważ pierwszy raz decyduję się na zakup tych kropli, mimo iż od dawna noszę się z tym zamiarem, proszę o potwierdzenie słuszności stosowania tych właśnie składników. 

Katarzyna 
(dodano: 17.06.2009)

Witam ponownie, 

zamawiałam u Pani mieszankę […] na moczenie nocne 11-letniego chłopca.

Jestem zadowolona, bo w 80 % zauważyłam poprawę i mój syn stał się bardziej spokojny i pewniejszy siebie. Proszę zatem o ten sam skład, chyba, że zaproponuje Pani coś ponadto.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Anna 
(dodano: 15.06.2009)

Witam,

ponownie zakupiłam krople.

Po tych pierwszych źle się czułam. Przez dwa tygodnie odczuwałam stany depresyjne, które towarzyszyły mi ok. 10 lat temu. Gdy mi trochę przeszły, pojawiły się lęki, mimo tego, że nic się takiego nie działo, a moje życie jest barwne i kolorowe.

Dla mojego partnera znów zaczęłam być trudna, zazdrosna o byle słowo, pełna pretensji, już to przerabiałam ok. 4 lat temu jak sie poznaliśmy.

A potem było już spokojnie. Brałam krople nadal z nadzieją, że może pogorszenie jest stanem właściwym na początku zażywania leku.

Chciałabym zakupić też Rescue Remedy oraz Rescue na noc - znów nie mogę spać, mam pełno myśli przed snem, ten stan mi też już dawno minął, a teraz powrócił.

Magdalena
(dodano: 15.06.2009)

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY!!!
25. - 28.02.2019

     Zobacz szczegóły     
    

Quantec - NOWOŚĆ!!!

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji