Igor Pietkiewicz 
Kraków 2001, Centrum Terapii Bacha

Książka ta stanowi kompendium wiedzy z metody dr. Bacha i jest podręcznikiem obowiązującym w Międzynarodowym Programie Edukacyjnym Bacha w Polsce. Rekomendowana przez The Bach Centre (Oxfordshire, Anglia).

 Recenzje:
To my sami jesteśmy odpowiedzialni za stan swojego zdrowia - trudno zaakceptować tę prawdę, ale jej uznanie jest pierwszym krokiem do lepszego życia. Nasz charakter, nawyki, psychika, emocje kształtują los każdego z nas.

Terapia Bacha harmonizuje wewnętrzny świat doznań i przeżyć, uaktywnia siły witalne. Swoją książkę Igor Pietkiewicz napisał ze znawstwem i pasją. Przeczytajcie ją koniecznie!
red. Renata Arend-Dziurdzikowska

 

Książka pomaga czytelnikowi w dokonaniu analizy własnej osobowości i przeniesieniu na jego stan psychiczny uwagi, zazwyczaj skoncentrowanej tylko na objawach choroby. Autor w bardzo przystępnej formie, jasnym językiem wprowadza w terapię dr. Bacha - ułatwiającą odkrywanie swojego wnętrza, zrozumienie przyczyn niepowodzeń, chorób. Terapia ekstraktami kwiatowymi Bacha może bardzo skutecznie wspierać leczenie wszelkich dolegliwości fizycznych, jak również zaburzeń psychicznych. Warto więc, aby książka przedstawiająca w zrozumiały sposób tę holistyczną metodę znalazła się w rękach osób szukających pomocy, a także tych, którzy chcą zadbać o profilaktykę zdrowia.
dr n. med. Stafania Szantyr-Powolny, pediatra

 

Z przyjemnością rekomenduję terapię biorącą moc nie z reakcji chemicznych leków konwencjonalnych, ale z sił natury, które rośliny czerpią z ziemi, energii słońca i powietrza, przetwarzając we własną, niepowtarzalną energię kwiatów. Terapia ta, stosunkowo mało jeszcze znana w Polsce, ma na świecie swoje ośrodki i instytuty. Trafia również jako przedmiot wykładów na wyższe uczelnie. Nie należy jej utożsamiać z ziołolecznictwem ani aromaterapią, choć wykorzystuje potencjał energetyczny roślin, czerpany ze świeżo zerwanych kwiatów metodą słoneczną i termiczną. Posługuje się kondensatami energii uzyskanymi sposobem homeopatycznym, zaś nad prawidłowością tych procesów czuwa Dr E. Bach Centre. Terapia Bacha jest godna uwagi - wspomaga i przyspiesza proces psychoterapii i autoterapii, nie wywołuje skutków ubocznych, nie uzależnia, dobrze łączy się z lekami konwencjonalnymi. Dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić ją czytelnikom.
Życzę pożytecznej lektury.
Lucyna Winnicka, aktorka, publicystka

 

 

 

VIBRATION 5D


Kombinacja
VIBRATION 5D
Nowość !!!

  Zobacz szczegóły

                                 

 

WYPRZEDAŻ!!!


WYPRZEDAŻ!!!
Esencje
nowe i używane

        Zobacz szczegóły     

 

Esencje z Quanteca

 

EKO-NADAWANIE!

Esencje z Quanteca

     Zobacz szczegóły       
  

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
24 - 27.08.2020
     Zobacz szczegóły   
                                     

Sesje

     

BALANSOWANIE

systemu
energetycznego

     Zobacz szczegóły      
  

Test

 

WYKONAJ TEST
Samodzielnie
wybierz esencje
     Zobacz szczegóły       

  

WARSZTATY_2021_Korte


Warsztaty 
WARSZAWA

22. - 23.05.2021 

Esencje
kręgów zbożowych

  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji