Quantec komunikuje się z polami morficznymi (biopolami), subtelnymi poziomami, które zawierają informacje o naszej kondycji fizycznej i psychicznej. Informacje te, zapisane w formie odpowiedniej częstotliwości (wibracji), determinują jakość zdrowia, życia, samopoczucia, relacje międzyludzkie.

Kiedy wszystkie wibracje są w harmonii, współbrzmią ze sobą, cieszymy się doskonałą kondycją fizyczną i psychiczną, mamy udane związki, wiedzie nam się w każdym obszarze. Krótko mówiąc: jesteśmy zdrowi na ciele i umyśle. Wszelkie zakłócenia w tym polu, natychmiast bądź z pewnym przesunięciem czasowym, manifestują się w naszym ciele fizycznym, odbijają się na kondycji psychicznej.    

 
Zdrowie jest stanem pełnego,
dobrego samopoczucia/dobrostanu
fizycznego, psychicznego i społecznego.


Dysharmonia powstaje gdy np. w organizmie pojawi się element obcy (chorobotwórczy wirus, bakteria, pasożyt, szkodliwa substancja chemiczna), zabraknie bądź obniży się poziom 
życiodajnych pierwiastków (makro i mikrolementów, witamin), nastąpi uszkodzenie ciała (wypadek, kontuzja). Wtedy pojawia się stan określany jako choroba, brak zdrowia.

Stan "nie-zdrowia" to również wszelkiego rodzaju problemy natury psychicznej: tkwiące w nas traumatyczne przeżycia, wstrząsy, zapiekłe emocje, niewyrażony żal, długotrwały stres,
które nie tylko są źródłem złego samopoczucia ale i nieprawidłowego funkcjonowania organizmu. Powodują wzrost ciśnienia, problemy kardiologiczne, obciążają organy.  

Wszelkie te odstępstwa od normy wychwytuje Quantec. Skanuje nasze biopola, sczytuje zawarte w nich informacje, a następnie porównuje je z wprogramowaną w swój system sytuacją wzorcową, idealną. Wszelkie nieprawidłowości są natychmiast wyłapywane, precyzyjnie lokalizowane.
Kolejny krok to dobranie odpowiedniego środka zaradczego.


Choroba - 
ogólne określenie każdego odstępstwa od stanu,
określanego jako
pełnia zdrowia.
 

Jeśli mamy problem na poziomie ciała fizycznego, Quantec precyzyjnie wychwyci w jakim obszarze (układzie, organie, narządzie, komórce) tkwi jego źródło. Następnie, w oparciu o system wkodowanych baz danych, dobierze optymalne dla danego problemu remedium.
Mogą to być leki homeopatyczne, odpowiednie pierwiastki, minerały (np. sole Schusslera),
zioła, rośliny lecznicze, leki farmakologiczne.

Jeśli problem tkwi na subtelnym poziomie naszej psychiki, Quantec równie precyzyjnie ustali
co nam dolega, co nas "gryzie" i gdzie tkwi źródło złego samopoczucia. Określi, czy jest ono wynikiem traumatycznego doświadczenia z przeszłości, ciężkich przeżyć, doznanego szoku, nierozwiązanego konfliktu czy też pokłosiem tzw. "trudnego" charakteru.    

Antidotum w tej sytuacji mogą być: esencje kwiatowe dr. Bacha, esencje Andreasa Korte, 
częstotliwości barw (koloroterapia), wibracje zawarte w utworach muzycznych - muzyka koi, stosowne afirmacje - dobre słowo też leczy.

 

Esencje Andreasa Korte dostępne już w technologii Quantec!

 

Quantec podaje owe remedia w postaci częstotliwości o odpowiednich frekwencjach. Emituje te, które w danym momencie są nam najbardziej potrzebne do zharmonizowania całości i przywrócenia utraconej równowagi.

Takie nadawanie może trwać od kilku minut do kilku tygodni, miesięcy. Wszystko, zależnie od potrzeb, ciężaru problemu, zdolności organizmu do absorpcji wibracji. 

 

Aby dokonać odpowiedniej analizy można poddać się badaniu osobiście, ale nie jest to niezbędnie konieczne. 

Zastosowanie zaawansowanej technologii kwantowej umożliwia również diagnozę na odległość. Wystarczy wówczas tylko przesłać mailem zdjęcie danej osoby, zwierzęcia, wykonane koniecznie
w technologii cyfrowej, a określenie ogólnej kondycji energetycznej również będzie możliwe.

W pewnym stopniu Quantec... "podgląda" przyszłości. 
Analizując aktualny stan naszej energetyki może wychwycić zalążki klujących się chorób, 
które jeszcze nie manifestują się na poziomie fizycznym i są niewykrywalne w standardowych, klinicznych badaniach.

Z pomocą Quantec'a można na bardzo wczesnym etapie zareagować i stosując odpowiednie wibracje zmienić energetykę. Przywracając jej prawidłowe funkcjonowanie nie dopuszczamy do materializacji owych zakłóceń na poziomie ciała, które postrzegamy jako chorobę.

Z pomocy Quantec'a można korzystać doraźnie, w nagłych przypadkach, profilaktycznie i zapobiegawczo a także w długotrwałych, przewlekłych problemach.Masz pytania, wątpliwości, chcesz się dowiedzieć więcej?
Zapytaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zawsze chętnie odpowiem.
 
 
 
Zastrzeżenie

Quantec nie jest aparaturą medyczną w rozumieniu medycyny akademickiej.
Analiza Quanteca nie jest diagnozą lekarską.

Zastosowanie terapii Quantec nie ma wpływu na dotychczasowy sposób
leczenia przez lekarza prowadzącego.
Nie można samowolnie zmieniać,
ani nawet korygować leczenia ustalonego przez lekarza.

 

 

 

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
26. - 29.08.2024
     Zobacz szczegóły   
                                     

WARSZTATY_2024_Korte


WARSZTATY 
ŚWIEBODZIN

22. - 23.06.2024 

Esencje Ocean,
Esencje kręgów zbożowych

  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Esencje z Quanteca

 

EKO-NADAWANIE!

Esencje z Quanteca

     Zobacz szczegóły       
  

WYPRZEDAŻ!!!


WYPRZEDAŻ!!!
Esencje
nowe i używane

        Zobacz szczegóły     

 

Test

 

WYKONAJ TEST
Samodzielnie
wybierz esencje
     Zobacz szczegóły       

  

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji