Zastosowanie instrumentalnej biokomunikacji jest praktycznie nieograniczone.
Qauntec jest pomocny we wszystkich obszarach naszego życia.
Poniżej, niektóre z nich:

 

Psychosomatyka

Prawie każda choroba ma podłoże psychiczne.

Jeśli psychika jest w dysharmonii, utraciła swoją równowagę wówczas ciało manifestuje, odzwierciedla, „somatyzuje”, (soma – gr. ciało) ucieleśnia te problemy na poziomie fizycznym.

Gdy bolą zęby, mówimy, że ktoś nie może się "przegryźć" przez trudności, przy problemach z kręgosłupem brakuje siły do realizacji zamierzeń (mieć kręgosłup, złamać komuś kark).
Kłopoty z żołądkiem świadczą o problemach, których nie możemy „strawić”. Gdy nie możemy wyrażać się swobodnie pojawiają się problemy z gardłem, stłumiona agresja powoduje, że „zalewa nas żółć”, a nierozwiązane problemy „leżą na wątrobie”.

Choroba na poziomie fizycznym jest tylko widomym sygnałem, znakiem, krzykiem naszej duszy, że z nią jest coś nie w porządku! Uświadamia, że tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje choroby i jakość naszego życia.

Dopóki nie przywrócimy harmonii w naszym wnętrzu, dopóty chorować będzie ciało.

Zobacz jak Quantec usunął przewlekły ból kolana:
http://www.esencjebacha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=321&Itemid=281

 

Zdrowie

Quantec nie tylko pomaga wyjść z choroby, ale przede wszystkim zapobiega jej powstawaniu.
Jest pomocny zarówno w przypadku dolegliwości okresowych jaki i problemów przewlekłych, długotrwałych. Ułatwia detoksykację organizmu, oczyszcza ciało z metali ciężkich, substancji toksycznych, usuwa grzyby, pasożyty, wyprowadza z organizmu pozostałości leków farmakologicznych i szczepionek.

Jest pomocy we wszelkich nagłych przypadkach, gdzie natychmiastowa ingerencja jest nie do przecenienia: wypadki, zawał, wylew, zatrucia. Bardzo dobrze sprawdza się w terapii bólu.
W wielu ostrych przypadkach działanie Quanteca jest niemal natychmiastowe.  

Quantec z sukcesem wspiera przygotowania do zabiegów, operacji chirurgicznych, porodu.
Wysyłając wibracje o określonych częstotliwościach Quantec modeluje przestrzeń w której wszystkie czynniki mające wpływ na pomyślny przebieg operacji - kondycja fizyczna i psychiczna pacjenta, operującego zespołu, infrastruktura i warunki zewnętrzne - są optymalne.

W takich okolicznościach operacja przebiega bezproblemowo, bez komplikacji i powikłań a rekonwalescent szybko powraca do zdrowia, wolny od traumatycznych doświadczeń i wspomnień obciążających psychikę.

 

Psychika

Quantec przywraca utraconą równowagę nie tylko ciała ale i duszy. Jest pomocny w wszelkiego rodzaju problemach emocjonalnych - stres, depresja, nerwica, stany lękowe, fobie społeczne, 
kłopoty życia codziennego.

Wysyłając subtelne częstotliwości różnych remediów - esencji kwiatowych dr. Bacha, esencji Andreasa Korte, wibracje kolorów, dźwięków - Quantec synchronizuje rozchwianą psychikę, przywraca równowagę wewnętrzną, spokój i zadowolenie.
Quantec pomaga rozpoznać przyczyny problemów, uświadamia gdzie leży ich źródło, pomaga 
zrozumieć emocje i dokonać ich transformacji. Dopiero wówczas przychodzi pełne uwolnienie.
Subtelne wibracje emitowane z Quanteca są całkowicie bezpieczne. Mogą być z powodzeniem stosowane u małych dzieci, kobiet w ciąży, osób w podeszłym wieku.

 

Dla zwierząt

Quantec jest również bardzo pomocny w usuwaniu wszelkich problemów ciała i psychiki u naszych "braci mniejszych". Zwierzęta reagują na działanie Quanteca bardzo dobrze, kuracja przebiega u nich stosunkowo szybko. Rany i schorzenia goją się bezproblemowo, znikają zachowania niepożądane.

Często zwierzęta, które do nas trafiają, zwłaszcza te znalezione przypadkiem, przygarnięte ze schroniska, otrzymane w prezencie mają nieznaną dla nas przeszłość. Nie znamy wielu chorób, które przebyły, wielu trudnych doświadczeń, traumatycznych zdarzeń, których doświadczyły. Nie wiemy jaki wpływ mają na ich obecną kondycję fizyczną i psychiczną. 

Tu pomoc Quanteca okazuje się być nieoceniona, bowiem każde życiowe doświadczenie zapisuje się w energetyce organizmu, pozostawia w niej swój charakterystyczny ślad. Quantec skanując biopole jest w stanie wychwycić nawet najbardziej subtelne  odkształcenia, nieznaczne zawirowania, które zaburzają idealny stan energetyczny. Stąd już tylko jeden krok do ustalenia właściwego remedium i przywrócenia utraconej równowagi.

Quantec sprawdza się zarówno w terapii zwierząt małych - kotów, psów, szynszyli - jak i zwierząt dużych - krów, kóz, trzody hodowlanej. 

Zastosowanie Quanteca w medycynie weterynaryjnej, na zachodzie Europy jest już bardzo rozpowszechnione. Szczególnie często, z pomocy instrumentalnej komunikacji korzystają właściciele koni, zwłaszcza wyścigowych. Quantec wspiera konie w treningach a także podczas zawodów wyścigowych. Sukcesy są bardzo wymierne :-)

Zobacz jak z pomocą Quanteca Elfi Köttner, austriacka mistrzyni narodowa 
przygotowuje swoje konie do zawodów: 

http://www.esencjebacha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=324&Itemid=285

 

Środowisko

Instrumentalna biokomunikacja wykorzystywana jest także na dużą skalę. 
Działaniu Quanteca można poddawać całe ekosystemy - lasy, parki, rzeki, jeziora.

Impulsy generowane przez Quantec, choć bardzo subtelne i delikatne, są w stanie harmonizować poważne obciążenia, działać skutecznie w skali makro.

Działa tu zjawisko znane jako "efekt motyla". Już dawno udowodniono, że lekki podmuch powietrza, wywołany drobnym ruchem skrzydeł motyla, może wywołać najsilniejsze huragany. Podobnie dzieje się w przypadku Quanteca.        

Z dobrodziejstwa Quanteca skorzystało np. miasto Berlin, borykające się z problemem swoich zanieczyszczonych jezior: akweny były zatrute, ryby wymierały, nad wodą unosił się fetor...  

Zobacz, jak stolica Niemiec poradziła sobie z tym problemem.  
http://www.esencjebacha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=325&Itemid=286

 

Rolnictwo, sadownictwo

Mówi się że Quantec ma szczęśliwą "rękę" do roślin.

Możliwości Quanteca do komunikowania się z biopolami organizmów żywych wykorzystuje się także we wszelkich problemach z roślinami. Dotyczy to zarówno pojedynczych, doniczkowych egzemplarzy, roślin w przydomowym ogrodzie jak i całych areałów, wielohektarowych upraw.

Z pomocą Quanteca można zaradzić pladze pasożytów, szkodników, zwalczyć zarazę.
Czyni to nie przy pomocy rozwiązań ostatecznych, tępiąc niepożądanych gości z pomocą chemicznych środków owadobójczych, ale w sposób subtelny i delikatny przywracając zaburzoną równowagę ekologiczną, której wyrazem jest dominacja, przewaga ilościowa jednego gatunku na danym obszarze.

Quantec, z jednej strony, generuje subtelne sygnały wabiące sprzymierzeńców naszych roślin, którzy faktycznie, realnie pojawiają się w okolicy, z drugiej wytwarza permanentny „stan zagrożenia” dla szkodników, informując o obecności w okolicy ich naturalnych wrogów, tym samym zmuszając niepożądane owady do ucieczki.

Bez zatruwania natury chemicznymi środkami, bez zabijania szkodników, które przecież także mają swoją ważna rolę w łańcuchu pokarmowym, będąc pożywieniem dla innych zwierząt.

Z Quanteciem zaburzona równowaga ekologiczna zostaje przywrócona łagodnie i humanitarnie, bez zakłócania naturalnego rytmu natury. 

A przecież o to, nam chodzi.

Zobacz jak w tej firmie rozwiązano problem szkodników niszczących w firmie
krzewy ozdobne:

http://www.esencjebacha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=312&Itemid=280

 

Związki, relacje międzyludzkie

Konflikty w pracy, nieporozumienia w rodzinie, scysje z sąsiadami, trudne sprawy urzędowe, skomplikowane  sprawy sądowe, mało przyjemne rozwody, te i inne „przypadłości” życia codziennego towarzyszą nam, niemal, każdego dnia. 

Są źródłem napięć, stresu, wielu nieprzyjemności, spędzają sen z powiek. O ileż przyjemniejsze  byłoby życie, gdyby udało się to wszystko pozałatwiać w miłej, uprzejmej, życzliwej atmosferze...

Również i w tym obszarze naszego życia Quantec może być pomocny. Generując odpowiednie częstotliwości, kreuje przestrzeń, w której pojawiają się nowe możliwości, alternatywne rozwiązania, o których wcześniej w ogóle nie pomyśleliśmy. Ludzie stają się sobie życzliwsi, bardziej ugodowi, chętniej dochodzą do rozwiązań typu „win – win”, gwarantujących satysfakcję i zadowolenie dla obu stron.

 

Biznes

Firma to też energia! Energia miejsca w którym firma funkcjonuje, z całą jego historią znaną i nieznaną. Firma to kształty, barwy, materiały, które także emitują określoną – pozytywna lub negatywną - energię.

Wreszcie, firma to ludzie, którzy z całym „dobrodziejstwem inwentarza” wnoszą do biznesu nie tylko swoją wiedzę, kompetencje, zdolności ale także swoje troski i problemy, animozje i uprzedzenia, intencje i emocje, cechy charakteru, niekoniecznie budujące i konstruktywne.

Biznes to relacje z partnerami, kontrahentami, całą rzeszą innych elementów, natury materialnej i tej subtelnej, niematerialnej determinujących spektakularny sukces bądź sromotną porażkę.

Rozwój współczesnej firmy nie może opierać się li tylko na mierzalnych, namacalnych czynnikach, definicjach procesów, zarządzaniu zasobami ludzkimi czy analizach i badaniu wymiernych elementów rynku. W obecnych czasach już to nie wystarcza.

W dobie coraz powszechniejszego zastosowania w biznesie fizyki kwantowej, czas na nowe rozwiązania!

 

 

 

Masz pytania, wątpliwości, chcesz się dowiedzieć więcej?
Zapytaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zawsze chętnie odpowiem.

 

 

 

VIBRATION 5D


Kombinacja
VIBRATION 5D
Nowość !!!

  Zobacz szczegóły

                                 

 

WYPRZEDAŻ!!!


WYPRZEDAŻ!!!
Esencje
nowe i używane

        Zobacz szczegóły     

 

Esencje z Quanteca

 

EKO-NADAWANIE!

Esencje z Quanteca

     Zobacz szczegóły       
  

ZAPISY!!!

     

KONCENTRATY
ZAPISY
23 - 26.11.2020
     Zobacz szczegóły   
                                     

Sesje

     

BALANSOWANIE

systemu
energetycznego

     Zobacz szczegóły      
  

Test

 

WYKONAJ TEST
Samodzielnie
wybierz esencje
     Zobacz szczegóły       

  

WARSZTATY_2021_Korte


Warsztaty 
WARSZAWA

22. - 23.05.2021 

Esencje
kręgów zbożowych

  Zobacz szczegóły! 
                                 

 

Video

Poradnik

"Esencje Matki Ziemi"
Esencje Nowej Generacji